Czy to Twoja firma?

TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE praca

Gromadka
TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    TILGNER STEFANIA BIURO RACHUNKOWE ORAZ USŁUGI POZOSTAŁE
    • Gromadka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prace gospodarcze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1400 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Gromadka
    • Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, uprawnienia palacza.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 1400 zł brutto, 1/2 etatu.