Czy to Twoja firma?

Elektroline S.A. Oddział w Polsce praca

Częstochowa
Elektroline S.A. Oddział w Polsce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Elektroline S.A. Oddział w Polsce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elektroline S.A. Oddział w Polsce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Elektroline S.A. Oddział w Polsce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Elektroline S.A. Oddział w Polsce - oferty archiwalne

  • Elektromonter sieci trakcyjnej

    Elektroline S.A. Oddział w Polsce
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż i demontaż sieci trakcyjnych, montowanie osprzętu sieciowego trakcji elektrycznej, uziemień, uszynień, regulowanie sieci trakcyjnej. Praca na terenie całego kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: Elektry/elektronik/mechatronik/automatyk/elektromechanik
      • Inne wymagania: Osoby z wykształceniem min. zasadniczym zawodowym o kierunku: elektry/elektronik/mechatronik/automatyk/elektromechanik - osoby bez doświadczenia ale z wiedzą teoretyczną i umiejętnościami i chęcią do nauki pracy na stanowisku. Wymagana jest dyspozycyjność czasowa w zakresie wyjazdów służbowych. Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 do 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: docelowo umowa na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie