Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław praca

Radlna
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający (o)

    Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław
    • Radlna
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca z dzieckiem autystycznym w kl. 0

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne, kurs lub uprawnienie do pracy z dzieckiem z Autyzmem lub zespołem Aspergera. Praca w Radlnej na 1/2 etatu w godzinach 6:30 - 17:00. Wynagrodzenie 1800 zł. brutto. Kontakt: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" 33-112 Radlna 62, Pani Moniika Michalik, tel. 730546055

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel - wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne (o)

    • Radlna
    • pełny etat

      nauczyciel wychowawca w grupie 3,5 - 4,5 lat

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna, kreatywność. opieka nad grupą 3,5-4,5 latków, wychowawstwo, prowadzenie zajęć dydaktycznych i edukacyjnych. Praca w Radlnej na dwie zmiany w godz. 6:30 - 17:00. Wynagrodzenie 3600 zł. brutto. Kontakt: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" 33-112 Radlna 62, Pani Moniika Michalik, tel. 730546055

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN