Czy to Twoja firma?

Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz praca

Jakubowice Konińskie-Kolonia
Wykonywanie instalacji elektrycznych
Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz

  • Operator minikoparki

    Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Lubelski Zakład Elektryczny Józef Ziembowicz - oferty archiwalne

    • Lublin
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie robót ziemnych związanych z budową i modernizacją sieci i przyłączy elektroenergetycznych.
      Praca w Lublinie i okolicach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Operator koparki jednonaczyniowej kl. I

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną