Czy to Twoja firma?

UZI Wojciech Uziębło praca

Strzała
UZI Wojciech Uziębło najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy UZI Wojciech Uziębło

Praca alert - powiadomienia

Praca UZI Wojciech Uziębło

  • Pracownik fizyczny

    UZI Wojciech Uziębło
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

UZI Wojciech Uziębło poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca UZI Wojciech Uziębło - oferty archiwalne

  • Sprzątacz

    • Siedlce
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie obiektu (sprzątanie wewnętrzne). Praca w godz. 16:00-20:00. W przypadku osób z Ukrainy/ Białorusi wymagana znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: W przypadku skierowania oferty do obywateli Ukrainy/ Białorusi znajomość języka polskiego na poziomie A1- początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną