Czy to Twoja firma?

HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Zgłobice
HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kucharz (o)

    HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zgłobice
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szef Kuchni

    SalesHR
    • Dąbrowa Tarnowska
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

    FHU KARAT Adam Rajpold
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 35-40 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana

    SalesHR
    • Tarnów
    Polecana
    Dodana

HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HOTEL CRISTAL PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Recepcjonista (o)

    • Zgłobice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      odbieranie telefonów, realizacja rezerwacji, obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie na stanowisku. Praca w Zgłobicach od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00-20:00 i 20:00-8:00 ( wg grafiku ). Wynagrodzenie 3010 zł brutto. Kontakt: Dwór Prezydencki. ul. Dworska 1, 33-113 Zgłobice. Wcześniejszy kontakt telefoniczny: 781 666 676.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną