Czy to Twoja firma?

VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL praca

Ozorków
VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL

Praca alert - powiadomienia

Praca VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL

  • Pomocnik elektryka

    VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL
    • Ozorków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Ozorków
    • Zakres obowiązków

      montaż kabli w korytach, oprowadzenia i łączenia, praca również w delegacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 499 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ozorkowie