Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń praca

Częstochowa
Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    Niepubliczne Przedszkole MONTESSORI AKADEMIA UŚMIECHU Anna Zatoń
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat (grupy mieszane wiekowo).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe (również po licencjacie)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 720 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3000 zł netto Praca na 2 zmiany w godzinach 11.00-17.00 , 08.00-14.00 (zmiany co tydz
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel wspomagający w przedszkolu

      praca z dziećmi wymagającym wspomagania w procesie edukacji przedszkolnej - dzieci z niepełnosprawnosią ruchową i z elementami autyzmu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika lub terapia pedagogiczna/pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe - oligofrenopedagogika lub terapia pedagogiczna/pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie netto 3000 zł Praca w godzinach 9.00-15.00

Pracodawcy w Częstochowie