Czy to Twoja firma?

SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA praca

Braniewo
produkcja odzieży roboczej
w Elblągu hurtownia z odzieżą roboczą
SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Braniewo
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Szwaczka/brakarz

    SKÓRTEX-GRYBEK I REDYK-SPÓŁKA JAWNA
    • Braniewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie ubrań roboczych
      I zmiana 7-15
      Miejsce pracy: Braniewo
      Wynagrodzenie do indywidualnego uzgodnienia wynikające z akordu
      System pracy akordowy (zespołowy)
      Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność obsługi maszyny szwalniczej, umiejętność szycia w zespole. Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ale nie jest to konieczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Braniewie