Czy to Twoja firma?

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK praca

Żnin
FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK - oferty archiwalne

  • Magazynier

    FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA GAŁCZYNEK KAZIMIERZ WÓJCIK
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szykowanie towaru, obsługa klientów, pakowanie towaru na samochód, rozładowywanie samochodów, sprzatanie na hali i przed hurtownią.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu samochodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 06:00-13:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier-kierowca

    • Żnin

      rozwożenie towaru, szykowanie towaru na sklepy, sprzątanie hali

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B , książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wymagana umiejętność prawidłowej jazdy samochodem

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: 6-13:30

Pracodawcy w Żninie