Czy to Twoja firma?

ACER SP. Z O.O. praca

Komarów Dolny
ACER SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ACER SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACER SP. Z O.O.

  • Pracownik fizyczny

    ACER SP. Z O.O.
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ACER SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ACER SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Robotnik ogólnobudowlany

    • Zamość
    • Zakres obowiązków

      Prace wykończeniowe, remontowe oraz rozbiórkowe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętności ogólnobudowlane
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Sitaniec

      Sprzedaż i obsługa klienta w branży ogrodniczej, dbanie o rośliny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, rolnicze
      • Uprawnienia: komunikatywność