Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI praca

Burów
Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych
ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI - oferty archiwalne

  • Pomocnik elektryka/elektromechanika

    ZAKŁAD ELEKTRYCZNY KRZYSZTOF SIEPRAWSKI
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy eksploatacji urządzeń, instalacji sieci elektroenergetycznych, wykonywaniu instalacji elektrycznej; praca przy sieciach energetycznych. Prace związane z budową linii kablowych i napowietrznych SN i NN, budową stacji transformatorowych, prace w terenie.

      Miejsce pracy: Kraków, Kraków-Krowodrza, powiat krakowski.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane podstawowe umiejętności zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - z zależności od umiejętności i kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk/elektromechanik

    • Kraków

      Eksploatacja urządzeń, instalacja sieci elektroenergetycznych, wykonywanie instalacji elektrycznej, praca przy sieciach energetycznych. Prace związane z budową linii kablowych i napowietrznych SN i NN, budową stacji transformatorowych, prace w terenie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane umiejętności zawodowe