Czy to Twoja firma?

PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak praca

Ozorków
PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Ozorków
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury

    PAK-SERVICE Ewelina Konopka-Jóźwiak
    • Ozorków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn do produkcji, mile widziana obsługa maszyn do produkcji opakowań

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Uprawnienia: obsługa maszyn poligraficznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ozorkowie