Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie

Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie

Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie - oferty archiwalne

  • Księgowa-kasjer

    • Braniewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie list płac, naliczanie i przekazywanie składek ZUS oraz podatku dochodowego, sporządzanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym pracowników - praca z programem PŁATNIK, sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego, sporządzanie zestawień list płac, wystawianie, prowadzenie kart wynagrodzeń, współpraca z komornikami, prowadzenie ksiąg inwentarzowych, sporządzanie deklaracji PFRON, wystawianie faktur na najem lokali oraz sporządzanie deklaracji VAT, prowadzenie dokumentacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, prowadzenie gospodarki kasowej szkoły tj. wystawianie dokumentów kasowych KP, KW i raportów kasowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i SIO;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: minimum średnie ekonomiczne; Umiejętność: Obsługa i znajomość programów komputerowych GRAVIS, PŁATNIK, ZUS, znajomosć przepisów płacowych, podatkowych, ustawy o finansach publicznych i ustawy o rachunkowości, umiejetność radzenia sobie w warunkach stresu, uiejetność pracy w zespole; Doświadczenie zawodowe: preferowane 2 letnie doświadczenie w pracy w ksiegowości w administracji publicznej;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 470 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3 470,00zł - 4 160,00 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Braniewo
    • 3 060 zł / mies.

      Sporządzanie listy płac, dokumentacji związanej z ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym pracowników - praca z programem PŁATNIK, deklaracji do Urzędu Skarbowego, prowadzenie kart wynagrodzeń, deklaracji PFRON, wystawianie faktur za najem lokali oraz sporządzanie deklaracji VAT, prowadzenie dokumentacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, prowadzenie dokumentacji kasowej szkoły, tj. wystawianie dokumentów kasowych KP, KW i raportów kasowych. Sporządzanie sprawozdań do GUS i SIO.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Umiejętności: - znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, podatkowych, płacowych, przepisów ZUS; - obsługa i znajomość programów komputerowych GRAVIS Płace, GRAVIS FK, program PŁATNIK ZUS, Word, Excel. Doświadczenie zawodowe: Preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej w jednostce budżetowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 060 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

Pracodawcy w Braniewie