Czy to Twoja firma?

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU praca

Międzylesie
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi w departamencie doświadczalno produkcyjnym

    SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY III W MIĘDZYLESIU
    • Międzylesie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa nawijarki i urządzeń wtryskowych. Obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym. Dbanie o jakość produkcji i produkcja wyrobów elektroizolacyjnych. Obsługa komputera sterującego maszynami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Zgodnie z ogłoszeniem o naborze nr 57 z dnia 22.09.2022

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie+dodatek stażowy wynagrodzenie po okresie próbnym ulegnie zwiększeniu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną