Czy to Twoja firma?

Szpital Powiatowy w Kętrzynie praca

Kętrzyn
Szpital Powiatowy w Kętrzynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy Szpital Powiatowy w Kętrzynie

Praca alert - powiadomienia

Praca Szpital Powiatowy w Kętrzynie

  • Fizjoterapeuta

    Szpital Powiatowy w Kętrzynie
    • Kętrzyn
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    Dodana

Szpital Powiatowy w Kętrzynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szpital Powiatowy w Kętrzynie - oferty archiwalne

  • Konserwator robót ogólnobudowlanych

    • Kętrzyn
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace remontowo-budowlane , prace naprawcze, realizacja dostaw, współpraca w zespole pracowników budowlanych pochodzenia ukraińskiego, białoruskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: doswiadczenie w pracy na budowie - co najmniej 3 lata, znajomość języka białoruskiego lub ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu biegłym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie stawka za godzinę 20,00zł
  • Sekretarka medyczna

    • Kętrzyn

      prowadzenie procedur komercyjnych dla pacjentów zagranicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: lekarski, specjalizacja: praktyka ogólna - medycyna rodzinna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 30 zł/godz.
  • Inspektor ds. pracowniczych

    • Kętrzyn
    • 3 700 zł / mies.

      Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, zawieranie umów cywilno-prawnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Prawo, Prawo administracyjne, Ekonomia
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w dziale kadr, znajomość przepisów prawa pracy, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kętrzynie