Czy to Twoja firma?

Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna praca

Bolesławice
Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeura

    Centrum Specjalistyczne BIOMED BOROWSCY spółka jawna
    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Planowanie zabiegów rehabilitacyjnych i prowadzenie ich, udzielanie porad fizjoterapeutycznych i prowadzenie ćwiczeń ogólnousprawniających,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu , Kontakty z innymi ludźmi, dobra organizacja pracy-podzielność uwagi, prawo jazdy kat B, Dyspozycyjność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : kursy zawodowe specjalistyczne (mile widziane)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 10 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zatrudnienie w Bolesławcu Centrum Specjalistyczne BIOMED BOBROWSCY s.j. w systemie dwuzmianowym w g
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną