PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia magazyn

Oferty pracy PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Wybrane oferty innych pracodawców

PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIEKARNIA WARMINSKA M.ŁAWRUKAJTIS-KLIMKOWSKA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Braniewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Porządkowanie i kontrolowanie otrzymanych, wydanych towarów, rejestrowanie ich ruchu. Prowadzenie czynności składowania, magazynowania powierzonych towarów, materiałów:
      - znakowanie, opisywanie wszystkich towarów, opakowań,
      - sortowanie, liczenie, mierzenie, ważenie, układanie, ustawianie towarów i opakowań,
      - zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, zniszczeniem, zepsuciem,
      - ręczne pakowanie, przemieszczanie, przewożenie, rozmieszczanie,
      - nadzorowanie czynności załadunkowych i rozładunkowych towarów, opakowań.
      Prowadzenie ewidencji magazynowej, weryfikowanie wydanych towarów, szacowanie potrzeb magazynowych i składanie zapotrzebowania.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz

    • Braniewo

      - wykonywanie czynności obsługi powierzonych maszyn i urządzeń: służących do wypieku wyrobów (piece, patelnie), przeznaczonych do przygotowania, przerabiania surowców (mieszałki, dzierżę itp.), będących na wyposażeniu stanowiska (regały, lady, wózki, opakowania);
      - wykonywanie prac z przygotowaniem surowców: pobieranie z magazynu, ocenianie przydatności surowców, przemieszczanie na wyznaczone miejsca, mieszanie składników, sortowanie;
      - wykonywanie czynności związanych z wypiekiem: wkładanie do pieców, odbiór wyrobów gotowych;
      - wykonywanie czynności wyrabiania i przygotowania ciasta do wypieku w tym bezpośrednie wyrabianie ciast, odbieranie kęsów gotowego ciasta z maszyny i wkładania do foremek;
      - prowadzenie czynności składowania, magazynowania powierzonych surowców do produkcji i gotowych wyrobów w miejscach do tego celu wyznaczonych: sortowanie, liczenie, ważenie, ustawianie, układanie, rozmieszczanie;
      - prowadzenie codziennej obsługi konserwacyjno-przeglądowej maszyny i urządzeń przed rozpoczęciem pracy i po jej zakończeniu;
      - bieżące weryfikowanie i składanie zapotrzebowani w surowce, potrzeb dotyczących usuwania awarii i zakłóceń celem utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego;
      - wykonywanie czynności na stanowisku w sposób zabezpieczający powierzone urządzenia i środki techniczne, narzędzia przed uszkodzeniem, zepsuciem, zniszczeniem;
      - uczestniczenie w czynnościach inwentaryzacyjnych, remanentu urządzeń i towarów;
      - utrzymanie czystości i porządku na stanowisku roboczym, dbanie o estetykę, szczególnie zachowanie właściwych warunków higienicznych;
      - przestrzeganie dyscypliny pracy i czasu pracy;
      - udzielanie pomocy innym osobom przebywającym w miejscu wykonywania pracy i w jego otoczeniu w razie wypadku, pożaru lub awarii;
      - wykonywanie wszelkich innych czynności objętych postanowieniami regulaminu pracy, zarządzeń wewnętrznych zakładu, przepisów i instrukcji bhp i p.poż, dotyczących zajmowanego stanowiska;
      - dokonywanie zapisów w kartach kontroli

      Wymagania

      • Inne wymagania: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

  • Księgowa

    • Braniewo
    • 4 000 zł / mies.

      księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie ewidencji rozrachunków, sporządzanie deklaracji podatkowych, wystawianie i księgowanie faktur VAT, rozliczanie podatku VAT, dekretacja i księgowanie dokumentów, prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości, współpraca z instytucjami zew. tj. ZUS, US, NBP, GUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Umiejętności: znajomość prawa spółek handlowych Doświadczenie zawodowe: Minimum roczny staż pracy w księgowości.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Braniewie