Czy to Twoja firma?

KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O. praca

Żnin
KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Żnin
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno- biurowy

    KOWALSKI BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -segregacja i archiwizacja pism i dokumentów
      -obsługa interesantów
      -obsługa urządzeń biurowych
      -prowadzenie dokumentacji dot. spraw pracowniczych
      - wystawianie dokumentów przewozowych
      -kontrola przepływu informacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość programów MS OFFICE, prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : status osoby bezrobotnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żninie