Czy to Twoja firma?

Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA praca

Sarnówek
Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA

Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA - oferty archiwalne

  • Kelner

    Ośrodek Wypoczynkowy TVP SA
    • Sarnówek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsłua klientów ośrodka

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Ośrodek Wypoczynkowy TVP w Sarnówku. Praca sezonowa. Praca w systemie zmianowym między godz. 7:00-20:00 (godziny do uzgodnienia). Kontakt telefoniczny: 786-886-408. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia