Czy to Twoja firma?

FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ praca

Podzamcze
FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    FIRMA BUDOWLANA ARTIGO ŁUKASZ SŁABOŃ
    • Podzamcze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace wykończeniowe, docieplanie budynków.
      Miejsce pracy Podzamcze i wg zleceń. Praca w godzianach: 7:00-15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe - mile widziane, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną