Czy to Twoja firma?

Dominik Ordowski Amber House praca

Zawiercie
sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysłyłkowej lub intenet - agencja pocztowa
Dominik Ordowski Amber House najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Zawiercie
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Dominik Ordowski Amber House

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dominik Ordowski Amber House

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Dominik Ordowski Amber House - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    Dominik Ordowski Amber House
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa pojazdów samochodowych, naprawy silników, zawieszenia, inne. Praca w godz. 08.00-16.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zawierciu