Czy to Twoja firma?

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk praca

Kostrzyn nad Odrą
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Michał Tokarczyk
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia w branży budowlanej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia miesięczny

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą