Czy to Twoja firma?

JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński praca

Radomno
JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński - oferty archiwalne

  • Szpachlarz

    JAR-MAL JAROSŁAW Mroczyński
    • Iława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Szpachlarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, kontakt telefoniczny - Jarosław Mroczyński - 606 631 357

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 do 24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
  • Robotnik budowlany (docieplenia)

    • Iława

      Prace przy docieplaniu domków jednorodzinnych