Czy to Twoja firma?

Lemdoor praca

Kobylnica

Od momentu naszego powstania na początku 2005 roku, w malowniczej Kobylnicy w sercu Wielkopolski, Lemdoor Marcin Lemiesz nieustannie dąży do perfekcji w świecie drzwi. Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, przekłada się na każdy projekt, który bierzemy w swoje ręce. Specjalizujemy się w autoryzowanym montażu drzwi, a nasze realizacje są synonimem wysokiej jakości i precyzji wykonania.

Jesteśmy zespołem młodych, ale wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w pracę, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasza firma może nie posiadać rozbudowanej dokumentacji dotyczącej oferty czy pozycji rynkowej, ale to, co nas wyróżnia, to niezachwiana wiara w jakość i dbałość o szczegóły.

W Lemdoor rozumiemy, że drzwi to nie tylko element konstrukcyjny budynku, ale także ważny aspekt estetyczny i funkcjonalny każdego domu czy biura. Dlatego też podchodzimy do każdego zadania z indywidualnym podejściem, dopasowując nasze usługi do unikalnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy listą certyfikatów, nasza lokalna działalność jest fundamentem solidnej reputacji, którą budujemy każdego dnia. W Lemdoor wierzymy, że rzetelność, profesjonalizm i uczciwość to wartości, które nigdy nie wyjdą z mody.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Lemdoor – tam, gdzie jakość spotyka się z pasją do rzemiosła.

Lemdoor najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Lemdoor

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lemdoor

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lemdoor

Siedziba główna

Praca Lemdoor - oferty archiwalne

  • Pomocnik przy montażu drzwi i okien

    Lemdoor
    • Swarzędz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Poszukuję pomocników do montażu stolarki drzwiowo - okiennej, do przyuczenia.

      Zakres obowiązków

      • Demontaż stolarki drzwiowej i okiennej;
      • Montaż stolarki drzwiowej i okiennej;

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie ale niekoniecznie oraz prawo jazdy.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Stabilne zarudnienie;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Pracodawcy w Kobylnicy