A.Qualisort Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

A.Qualisort Polska sp. z o.o. praca

Kobylnica

Jesteśmy a.Qualisort Polska, innowacyjną firmą z siedzibą w malowniczym Janikowie, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasze korzenie tkwią głęboko w branży produkcji metalowych elementów stolarki budowlanej, a nasza pasja i zaangażowanie w badania sprawiają, że wyróżniamy się jako instytut badawczy.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom coś więcej niż tylko produkty – dostarczamy wartościowe dane i analizy. Nasza unikalna baza online, zawierająca ponad 1 milion sprawozdań finansowych dla ponad 400 tysięcy podmiotów, jest nie tylko świadectwem naszej skrupulatności, ale także naszej chęci dzielenia się wiedzą. Każdy raport, który przygotowujemy, to nie tylko suche liczby, ale przemyślana identyfikacja podmiotu, bilanse, rachunki wyników oraz wskaźniki, które prezentujemy w przystępnych tabelach i wykresach.

Nasze międzynarodowe powiązania, zwłaszcza z QUALISORT GMBH w Niemczech, świadczą o naszym globalnym zasięgu i ambicjach. Jesteśmy firmą, która nie tylko patrzy na lokalny rynek, ale również rozumie i docenia wartość międzynarodowej współpracy.

W A.Qualisort Polska cenimy sobie solidność – nasz kapitał zakładowy to wyraz naszej stabilności finansowej i zaangażowania w długoterminowy rozwój. Jesteśmy tu, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Zapraszamy do poznania naszej historii, doświadczenia i oferty. Razem możemy odkrywać nowe możliwości, wykorzystując dane i analizy do podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Dołącz do nas i stań się częścią naszej ciągle rozwijającej się historii sukcesu.

A.Qualisort Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy A.Qualisort Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca A.Qualisort Polska Sp. z o.o.

Mapa A.Qualisort Polska Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Legnica

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca A.Qualisort Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kontroler Jakości

    • Września
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kontrolera Jakości

      Zakres obowiązków

      • Do Twoich zadań będzie należeć kontrola jakości komponentów samochodowych i wykonywanie drobnych prac poprawkowych.

      Wymagania

      Jeśli jesteś:

      • Dokładny/-a, pracowity/-a i komunikatywny/-a, umiesz pracować w zespole, to ta oferta jest dla Ciebie!!!
      • Nie martw się brakiem doświadczenia, zapewnimy Ci szkolenia i wdrożymy do nowych obowiązków.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie
      • Umowę o pracę/ umowę zlecenie
      • Szkolenia
      • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
      • Pracę w miłym i dynamicznym zespole

Pracodawcy w Kobylnicy