ZAKPOL MB Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ZAKPOL MB sp. z o.o. praca

Nieporęt

Od ponad dwóch dekad, ZAKPOL MB Sp. z o.o. tworzy fundamenty, na których wznoszą się solidne konstrukcje. Nasza podróż rozpoczęła się w 1996 roku w malowniczym Stanisławowie Pierwszym, gdzie zakorzeniliśmy naszą pasję do budowania i dostarczania najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi przekraczają granice Polski, zdobywając zaufanie klientów na zachodzie Europy.

Nasze portfolio to szeroka gama materiałów, które służą zarówno profesjonalistom, jak i indywidualnym budowniczym. Od Porothermu, przez gazobeton, Silkę, Ytong, stal, aż po więźbę dachową – każdy element naszej oferty został starannie wyselekcjonowany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających projektów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, co pozwala nam zapewnić produkty, które są synonimem trwałości i innowacji.

Rozumiemy, że budowa to proces wymagający precyzji i zaangażowania. Dlatego oferujemy nie tylko materiały, ale również usługi, które ułatwiają realizację każdego projektu. Zapewniamy transport materiałów bezpośrednio na plac budowy, a także przygotowujemy bezpłatne kosztorysy prac, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co najważniejsze – kreowaniu przestrzeni.

Nasza oferta montażowa obejmuje stolarkę okienną, drzwiową oraz instalacje kotłowni CO, co czyni nas kompleksowym partnerem w budowie domu od podstaw. Zawsze stawiamy na dialog i współpracę z klientem, aby każdy etap współpracy był przejrzysty i dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy firmą, która nie tylko dostarcza materiały, ale również buduje relacje. Nasza reputacja opiera się na zaufaniu i satysfakcji naszych klientów, którzy wiedzą, że mogą na nas polegać. Z ZAKPOL MB Sp. z o.o., każdy projekt staje się możliwy do realizacji, a marzenia o własnym domu – do spełnienia.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali ZAKPOL MB Sp. z o.o. jako swojego zaufanego dostawcę i partnera w budowie. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą służyć pokoleniom.

ZAKPOL MB Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Nieporęt
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ZAKPOL MB Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKPOL MB Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKPOL MB Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca ZAKPOL MB Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca art Hydraulicznych

    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Nieporęt
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy Sprzedawcy artykułów hydraulicznych

      Miejsce pracy Nieporęt

      Zakres obowiązków

      • Samodzielne prowadzenie punktu sprzedaży,
      • Zamawianie towarów,
      • Wprowadzanie artykułów do systemu sprzedaży,
      • Sprzedaż.

      Wymagania

      • Obsługa PC,
      • Znajomość programu magazynowego,
      • Znjomość branży hydraulicznej mile widziana.

      Oferujemy

      • Pracę stacjonarą,
      • Terminowe wynagrodzenie,
      • Wynagrodzenie 5000-8000 brutto,
      • Pensję plus prowizję,
      • Możliwość szkoleń.

Pracodawcy w Nieporęcie