BOWIM S.A.

Przedstawiciel handlowy

  • Płock, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku.

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej, na który składają się zarówno produkty polskich producentów stali, jak i produkty z importu.

Siedziba główna, która w styczniu 2007 r. została przeniesiona z Tarnowskich Gór do Sosnowca, oraz filie (Białystok, Gdańsk, Kielce, Lublin, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa) i magazyny (Magazyn Główny Sosnowiec, Sławków, Szczecin) tworzą ogólnopolską sieć dystrybucji. Umożliwia ona szybką i sprawną realizację zleceń.

W roku 2018 obsłużyliśmy około 5000 klientów z różnych branż, dostarczając ponad 0,5 mln ton stali.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji handlowych,
  • nastwienie na realizację celów sprzedażowych

Wymagania

  • znajomość techniki sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży hutniczej.

Oferujemy

  • pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet dodatkowych benefitów( fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karty sportowe),
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Bowim s.a. 41-200 Sosnowiec ul. Niwecka 1E, NIP: 645-22-44-873. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Zainteresowanych prosimy o składanie oferty (CV, zdjęcie, list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji)
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)