Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.05.2024
ITURRI Poland

Specjalista ds obsługi klienta B2B

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Do naszego zespołu zlokalizowanego w Bielsku-Białej poszukujemy osób z doświadczeniem w obszarze obsługi klienta.

Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne, otwarte, posiadające umiejetność budowania dlugotrwałych relacji z klientami.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klientów B2B oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z nimi
  • Realizacja zamówień i zarządzanie dostawami
  • Przygotowanie ofert
  • Analiza kontraktu, rentowność, terminy, zasoby, ryzyka
  • Wdrażanie nowych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta
  • Współpraca z innymi działami uczestniczącymi w przygotowaniu zamówień dla klientów
  • Zarządzanie reklamacjami i incydentami
  • Planowanie stanów magazynowych

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane doswiadczenie w pracy z klientem B2B
  • Umiejętność współpracy w zespole a także z innym działami w firmie
  • Dobrej znajomości MS Office,
  • Bardzo dobrej znajomości Excel
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności szybkiego dostosowania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych
  • Mile widziana znajomość tematyki z zakresu BHP, zarządzania projektami i zarządzania sprzedażą

Oferujemy

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnymi i ciekawymi projektami
  • Kursy językowe
  • Prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie
  • Komfortowe biuro i ergonomiczne warunki pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i wiele innych atrakcyjnych benefitów
  • Kawę, świeże owoce i soki
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ITURRI Poland Sp. z o.o. , Ul. Księdza Józefa Londzina 107 , 43-382 Bielsko-Biała , Polska, NIP: 547-028-80-24zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.