Concentrix CVG International sp. z o.o.

Customer Service Specialist with Dutch

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

  • Making outbound calls to existing customers of one of the popular mobile network operators
  • Advising and up-selling users higher packages
  • Offering customers transfers: from offline to online / from pre-paid to post-paid packages
  • Providing exceptional service and high levels of user satisfaction

Wymagania

  • Excellent knowledge of the Dutch (min. B2) and English (min. B1)
  • Communication skills and customer-oriented attitude
  • Fast learner with a sales mindset
  • Previous experience in customer service is not required but is a plus

Oferujemy

  • Comprehensive training that prepares you for your job - participation in the training is remunerated
  • Work fully from home / remotely (across Poland)
  • Team Leader support and development opportunities (Concentrix Academy, Concentrix University)
  • Refer a Friend campaign with attractive bonuses
  • Private medical care and life insurance
  • Multisport and MyBenefit
  • Social events and integration
  • Administratorem danych osobowych jest Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Concentrix CVG International sp. z o.o. 20-883 Lublin T. Szeligowskiego 6, NIP: 8522453727 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)