SMART-HR

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów (praca mobilna)

  • Mysłowice, śląskie pow. Mysłowice

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – polskiej firmy produkcyjnej, z bogatym doświadczeniem w sektorze akcesoriów meblowych, poszukujemy osoby do utrzymywania i obsługi stałych odbiorców.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów
(praca mobilna)

Miejsce pracy: Mysłowice, woj. śląskie,

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów firmy, w tym wsparcie przedstawicieli handlowych działaniach posprzedażowych,
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami (telefon, mail, spotkania bezpośrednie),
  • Aktywny udział w delegacjach na terenie całej Polski,
  • Wykonywanie działań administracyjnych związanych z obsługą klientów,
  • Współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wysokiego poziomu komunikatywności,
  • Otwartości na budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do obywania podróży służbowych,
  • Mocnego ukierunkowania na cele i relacje z klientami,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej i odpowiedzialności,
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją,
  • Szkolenie wstępne w zakresie produktów i polityki handlowej firmy,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie z dodatkowym systemem motywacyjnym,
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed,
  • Niezbędne narzędzia pracy i samochód do dyspozycji w celach służbowych i spotkań z klientami,
  • Pracę stacjonarną / terenową (50/50) - od poniedziałku do piątku,
  • Miejsce parkingowe na terenie firmy,
  • Bardzo dogodną lokalizację firmy – dobrze skomunikowanej z Katowicami.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)