Fontanny

Czy to Twoja firma?

Fontanny praca

Lubliniec

Zajmujemy się produkcją fontann wyłącznie z naturalnego kamienia. W naszych projektach stosujemy osprzęt i dysze renomowanych firm, wykonane ze stali nierdzewnej i brązu.

Charakterystyczne dla Nas są duże „pływające” obiekty: kule, głazy, dyski itp. osadzone i obracające się wokół własnej osi w podstawie z kamienia. Dzięki perfekcji obróbki i zjawisku fizycznemu o nazwie Aqua Planing można z łatwością wprowadzić w ruch nawet kilkudziesięciotonowe obiekty!

Fontanny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Lubliniec
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Fontanny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fontanny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fontanny

Siedziba główna

Praca Fontanny - oferty archiwalne

  • Elektryk do działu elektrycznego

    Fontanny
    • Lubliniec
    • umowa o pracę
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca od zaraz
    • Szukamy chetnego osób do pracy w dziale elektrycznym

      Zakres obowiązków

      • Prawo jazdy,
      • Chęć do pracy w dziale elektrycznym,

      Wymagania

      • Chęć do pracy,
      • Znajomość zagadnień nie jest obowiązkowa (możliwość przyuczenia)

      Oferujemy

      • Dobre wynagrodzenie,
      • Ucziwość,
      • Stabilne zatrudnienie.

Pracodawcy w Lublińcu