Vertex S.A.

Czy to Twoja firma?

Vertex S.A. praca

Czechowice-Dziedzice

Firma Vertex S.A. to polski producent rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, żaluzji aluminiowych, żaluzji drewnianych, żaluzji pionowych, paneli japońskich, plis okiennych, rolet screen, bram garażowych, markiz, pergoli i moskitier. Od samego początku naszej działalności produkujemy na wymiar oraz wyposażenie zgodnie z życzeniem Klienta. Gama oferowanych przez nas wyrobów stale rośnie wraz ze zmieniającymi się trendami rynkowymi oraz oczekiwaniami Klientów. Zdolność do szybkiego i skutecznego działania jest podstawą do realizacji celów Vertex. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie odbywać się w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.

Vertex S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Vertex S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vertex S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Vertex S.A.

Siedziba główna

Praca Vertex S.A. - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU

    Vertex S.A.
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • SPECJALISTA DS. EKSPORTU

      Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

      Praca w systemie 1 zmianowym.

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych, oraz aktywna współpraca z klientami firmy
      • Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży m.in. obsługa zamówień, przygotowywanie ofert
      • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej
      • Nadzór nad realizacją zamówień eksportowych oraz kontrola terminów realizacji i wysyłek· Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja, logistyka, magazyn)
      • Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja, logistyka, magazyn)
      • Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z aktualnymi klientami

      Wymagania

      • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi
      • Wykształcenie wyższe ukończone lub w trakcie
      • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE
      • Efektywna organizacja czasu i pracy własnej
      • Dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Znajomość innego języka obcego będzie mile widziana

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
      • Pracę w międzynarodowym środowisku
      • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu
      • Dofinansowanie do pakietów sportowych – karta Multisport
      • Pakiet zniżek na produkty firmowe

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach