Serwis Personalny Poland

Logistyk - Częstochowa

  • Częstochowa, śląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Serwis Personalny Poland  jest Agencją Pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów transportowych
  • Przygotowywanie i organizacja transportów krajowych (zlecenie zewnętrznej firmie)
  • Pomoc przy inwentaryzacjach
  • Obsługa wewnętrznego systemu pod kątem zamówień
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Kompletacja zamówień, załadunki i rozładunki, przyjecia towaru, obsługa wózka widłowego

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi komputera i MS Office
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: Uprawnienia UDT na wózek widłowy, znajomość procesów magazynowych i logistycznych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Możliwość nabycia uprawnień UDT na wózek widłowy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Stawka na poziomie 5000-5500 brutto miesięcznie - Ustalane na podstawie umiejętności i doświadczenia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)