Czy to Twoja firma?

Tablen Michał Leniec praca

Poznań

Witaj, jestem Michał Leniec, założyciel i serce firmy TABLEN, która od 2009 roku rozwija swoje skrzydła w pięknym Poznaniu, na osiedlu Armii Krajowej. Nasza przygoda zaczęła się wiosną, a z każdym rokiem rozkwitamy, oferując naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania i doświadczenia.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów, które trudno zaklasyfikować w tradycyjnych kategoriach – to nasza domena i miejsce, gdzie możemy dać upust naszej kreatywności. Ale to dopiero początek naszej oferty. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości tekstylia, artykuły elektryczne, porcelanę, meble i środki czystości – wszystko w sprzedaży hurtowej, która jest naszym konikiem.

Nie ograniczamy się jednak do handlu. Świat filmu to nasza pasja, dlatego z zaangażowaniem podchodzimy do produkcji i postprodukcji filmowej, a także do projekcji filmów. Rozumiemy też, jak ważny w dzisiejszych czasach jest marketing, dlatego oferujemy kompleksowe usługi reklamowe, w tym sprzedaż czasu reklamowego na telebimach. To dynamiczny rynek, na którym z dumą zajmujemy swoje miejsce.

W TABLEN wierzymy, że edukacja to podstawa rozwoju, dlatego nasza oferta obejmuje również szeroki wachlarz usług edukacyjnych – od nauki języków obcych, przez edukację artystyczną, aż po wsparcie w edukacji sportowej. Chcemy być częścią Twojego rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Jesteśmy firmą, która stawia na bliskie relacje z klientami i partnerami. Nasze podejście jest proste – słuchamy, doradzamy, realizujemy. Chcemy, aby każdy kontakt z nami był początkiem długotrwałej i owocnej współpracy.

Choć nasza historia jest wciąż pisana, to z każdym dniem staramy się być lepsi, bardziej innowacyjni i elastyczni wobec potrzeb rynku. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby dostarczać produkty i usługi, które pomogą Ci się wyróżnić i osiągnąć sukces.

Zapraszam do współpracy i odkrywania możliwości, które razem możemy stworzyć. Razem możemy więcej!

Tablen Michał Leniec najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Poznań
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Tablen Michał Leniec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tablen Michał Leniec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tablen Michał Leniec

Siedziba główna

Praca Tablen Michał Leniec - oferty archiwalne

  • Telemarketer / Telemarketerka / Konsultant telefoniczny

    Tablen Michał Leniec
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma posiadająca ekrany ledowe w Poznaniu poszukuje konsultanta do umawiania spotkań handlowcowi.

      Zajmujemy się sprzedażą czasu reklamowego na telebimach.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków konsultanta/konsultantki będzie należało:

      • umawianie spotkań z firmami zainteresowanymi reklamą
      • potwierdzanie spotkań
      • wysyłanie e-mailowe ofert

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Poznaniu