Czy to Twoja firma?

Logistyka Odpadów sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Logistyka Odpadów Sp. z o.o.

Logistyka Odpadów Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Logistyka Odpadów Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Logistyka Odpadów Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Logistyka Odpadów Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Logistyka Odpadów Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowa / Pracownik biurowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Logistyka Odpadów Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu gospodarki odpadami.

      Naszym celem jest świadczenie usług w najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

      Oferta naszej firmy skierowana jest do osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządów terytorialnych.

      Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów z branży ochrony środowiska oraz logistycznej. Zdobyte doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników sprawiło, że jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki odpadów.

      Specjalizujemy się gospodarce odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne w szczególności w usuwaniu wszelkich wyrobów zawierających azbest.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • koordynacja oraz współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym przy prowadzeniu pełnej księgowości,
      • zarządzanie obiegiem dokumentów, uzgadnianie sald z klientami,

      • wprowadzanie transakcji z wyciągów bankowych,

      • sporządzanie dyspozycji do przelewów bankowych,

      • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową oraz urzędową,

      • wprowadzanie faktur zakupowych,

      • czynności związane z kontrolą zobowiązań i należności,

      • wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obwiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi,

      • rozliczanie zaliczek pracowniczych oraz pieniędzy firmowych,

      • kontakt z klientem,

      • archiwizowanie dokumentów księgowych,

      • stosowanie zmian w przepisach podatkowych, identyfikowanie problemów podatkowych,

      • zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi,

      • weryfikacja faktur zakupowych i pozostałych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z pełną księgowością min. 1 rok,

      • obsługa narzędzi pakietu MS Office (w szczególności MS Word, Excel),

      • nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań,

      • umiejętność pracy w zespole,

      • otwartość na nowe rozwiązania,

      • skrupulatność i analityczny umysł,

      • wiedza na temat zasad księgowości, podatków, rozliczeń,

      • mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

      • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 - 15:00,

      • pracę w stale rozwijającej się firmie w doświadczonym i dynamicznym zespole,

      • środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę,

      • konkurencyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,

      • pełne wdrożenie w obowiązki pod opieką doświadczonych członków zespołu.

Pracodawcy w Bielsku-Białej