Czy to Twoja firma?

ILAS POLONIA S.A. praca

Ciechanów

Od ponad pół wieku, my, w Reny Picot - ILAS POLONIA S.A., z dumą tworzymy historię smaku, jakości i innowacji w sercu Polski, w malowniczym Ciechanowie. Nasza podróż rozpoczęła się od skromnych początków, by przekształcić się w globalną markę, której produkty spożywcze zdobywają uznanie na niemal wszystkich kontynentach.

Jesteśmy firmą, która ceni tradycję, ale równie mocno patrzy w przyszłość. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny to miejsce, gdzie kontynuujemy dziedzictwo dawnej Spółdzielni Mleczarskiej, łącząc je z pasją i zaangażowaniem doświadczonych pracowników. To właśnie oni są sercem naszej firmy i gwarantem najwyższej jakości naszych wyrobów.

W Reny Picot - ILAS POLONIA S.A. zawsze stawiamy na doskonałość. Nasze procesy produkcyjne są ciągle doskonalone, aby zapewnić konsumentom nie tylko smak, ale i bezpieczeństwo. Zachowanie czystości produkcji i świadomość odpowiedzialności społecznej to wartości, które kształtują nasze działania każdego dnia.

Nasze produkty to wynik połączenia tradycyjnych receptur z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu możemy z dumą mówić, że nasze wyroby spożywcze są synonimem jakości, która przekracza granice.

W Reny Picot - ILAS POLONIA S.A. wiemy, że nasza pozycja na rynku to nie tylko efekt pracy wielu pokoleń, ale i zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci. To dla nich nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby.

Zapraszamy Was do świata Reny Picot - ILAS POLONIA S.A., gdzie każdy produkt opowiada historię zaangażowania, jakości i smaku. Razem twórzmy kolejne rozdziały tej wyjątkowej opowieści.

ILAS POLONIA S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ILAS POLONIA S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ILAS POLONIA S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ILAS POLONIA S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ILAS POLONIA S.A. - oferty archiwalne

  • Operator

    ILAS POLONIA S.A.
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe lub średnie, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Ciechanów

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Ciechanowie