Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie praca

Świnoujście

W sercu Poznania, na ulicy Cześnikowskiej, mieści się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia dla tych, którzy stoją przed życiowymi wyzwaniami - to my, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Naszą misją jest umożliwienie mieszkańcom Poznania przezwyciężanie trudności, z którymi nie mogą uporać się samodzielnie. Rozumiemy, że życie pisze różne scenariusze i każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy potrzebna jest pomocna dłoń.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych mieszkańców. Nasze działania obejmują udzielanie świadczeń pieniężnych, które mogą być stałe, okresowe lub celowe, w zależności od konkretnej sytuacji. Zajmujemy się także świadczeniem usług opiekuńczych, zarówno dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych, dbając o ich godność i komfort życia.

Rozumiemy, że kryzysy życiowe mogą przydarzyć się każdemu, dlatego nasze wsparcie jest zawsze dostępne dla osób i rodzin, które znalazły się w takich sytuacjach. Wspieramy integrację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych, pomagając im znaleźć swoje miejsce w społeczności lokalnej. Organizujemy także instytucjonalne formy opieki, które są niezbędne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Nasza troska rozciąga się również na najmłodszych. Dzieci pozbawione opieki rodzicielskiej znajdują u nas bezpieczne środowisko i wsparcie, które pozwala im rozwijać się i wzrastać w zdrowej atmosferze. Pomagamy również uchodźcom, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście, oferując im pomoc dostosowaną do ich unikalnych potrzeb.

Nasza praca socjalna i inne działania mają jeden cel - poprawę sytuacji mieszkańców Poznania. Dzięki naszej infrastrukturze socjalnej jesteśmy w stanie nie tylko reagować na bieżące potrzeby, ale także doskonalić nasze metody pracy, aby były jak najbardziej efektywne.

Specjalistyczne poradnictwo, opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i bezdomnymi, zastępcza opieka rodzicielska, aktywizacja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także potwierdzanie uprawnień do świadczeń opieki zdrowotnej - to tylko niektóre z usług, które oferujemy. Wszystko po to, aby każdy mieszkaniec Poznania mógł czuć się bezpiecznie i wiedział, że w trudnych chwilach może na nas liczyć.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wspólnoty i każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze miasto było miejscem, gdzie każdy czuje się zrozumiany i wspierany. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług - jesteśmy tutaj dla Was, mieszkańcy Poznania.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik RTG

    Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna PUM SP. Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Opole

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Świnoujście
    • Zakres obowiązków

      1) dokonanie diagnozy sytuacji kryzysowej,
      2) udzielanie pomocy psychologicznej klientom Ośrodka Interwencji Kryzysowej,
      3) prowadzenie poradnictwa i konsultacji psychologicznych,
      4) mile widziane umiejętności z zakresu indywidualnych oraz grupowych oddziaływań terapeutycznych wobec klientów OIK.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Biegła obosługa komputera i programów Ms Office, Excel
      • Inne wymagania: w miesiącu 70 godzin pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 62 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 62 zł./godz.
  • Psycholog

    • 3 447 / mies.
    • część etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 447,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • 3 850 / mies.
    • pełny etat

      1. poradnictwo i terapia osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą, ich rodzin i umieszczonych w nich dzieci
      2. uczestnictwo w okresowej ocenie sytuacji dziecka umieszconego w pieczy zastępczej,
      3. przeprowadznie badań psychologicznych kandydatów do pełnienia pieczy zastępczej i osób sprawujących tę funkcję,
      4. sporządzanie opini,
      5. prowadzenie szkoleń dla rodzin zastępczych mających na celu podnoszenie kwalifikacji,
      6. prowadzenie grupy wsparcia dla rodzin zastępczych,
      7 podejmowanie współpracy z instytucjami, np sądem, szkołami w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną,
      8. prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań

      Wymagania

      • Inne wymagania: 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym, doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN

Pracodawcy w Świnoujściu