Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz praca

Słupsk

W sercu dynamicznie rozwijającego się Gdańska, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kolejarz" od lat tworzy przestrzeń życiową, która jest nie tylko miejscem zamieszkania, ale i wspólnotą, w której każdy czuje się jak w domu. Nasza działalność koncentruje się na zarządzaniu osiedlami mieszkaniowymi, gdzie priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo naszych mieszkańców.

Z dumą podkreślamy, że nasze osiedla są nie tylko estetycznie zarządzane, ale również bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Dążymy do tego, by nasze działania były synonimem innowacji – modernizacja sieci ciepłowniczej to dla nas krok ku przyszłości, który ma na celu nie tylko poprawę jakości życia mieszkańców, ale i dbałość o naszą planetę.

Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferujemy możliwość ubezpieczenia mieszkań przez internet – szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Jesteśmy także odpowiedzialni za sprzątanie klatek schodowych, co jest wyrazem naszej troski o codzienną estetykę i porządek.

Zarządzanie miejscami parkingowymi oraz wprowadzenie regulaminu parkowania to odpowiedź na potrzeby naszych mieszkańców, którzy cenią sobie porządek i dobrą organizację przestrzeni wspólnej. Wszystko to robimy z myślą o wygodzie i zadowoleniu tych, którzy na co dzień tworzą z nami spółdzielczą społeczność.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej spółdzielni czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej, to z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że nasze zaangażowanie w zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi jest fundamentem, na którym budujemy zaufanie naszych mieszkańców.

Jesteśmy "Kolejarzem" – nie tylko zarządcą, ale przede wszystkim społecznością, która każdego dnia wspólnie pracuje na to, by nasze osiedla były miejscem, gdzie każdy chce wracać.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa nieruchomości praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz

Siedziba główna

Klub Osiedlowy KWADRAT

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Słupsk
  2. Gdańsk
  3. Lublin
  4. Gdynia
  5. Bielsko-Biała
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sanitarnych

    • 5 000 zł / mies.
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Udział w przeglądach zasobów mieszkaniowych, innych budynków i obiektów oraz terenów Spółdzielni.
      2. Opracowanie zakresu robót remontowych i dokonanie wyceny robót.
      3. Przygotowanie materiałów przetargowych i udział w pracach komisji przetargowych w celu wyłonienia wykonawców robót remontowych.
      4. Sporządzanie umów z wykonawcami robót remontowych.
      5. Pełnienie roli inspektora nadzoru nad robotami budowlanymi.
      6. Sprawdzenie przedłożonej przez wykonawców dokumentacji rozliczeniowej nadzorowanych robót.
      7. Dbanie o terminowe, zgodne z zawartymi umowami i zleceniami wykonanie robót oraz o realizację planu remontów.
      Praca na czas określony: 31.12.2022 r.
      Godz. pracy 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : zdolności analityczne, dorywczo – praca na wysokości powyżej 3 metrów. [Umiejętność 1] : wskazane uprawnienia budowlane, znajomość obsługi prog. do kosztorysowania, wsk. program FORTE, doświadczenie w realizacji i nadór robót sanitarnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku