Czy to Twoja firma?

CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL praca

Dąbrowa Górnicza
CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Dąbrowa Górnicza
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL

Siedziba główna w Dąbrowie Górniczej

Oddział w Czarkowie

Praca CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji aluminiowych

    CALMTEC PRZEMYSŁAW KROCHMAL
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • CALMTEC ROOFLIGHTS

      Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i montażem pasm świetlnych, klap dymowych, świetlików dachowych i wyłazów dachowych. Polityka firmy ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb naszych Klientów poprzez terminowe dostarczanie zamawianych przez nich wyrobów wykonanych z najwyższą jakością. Jest to możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom pracowników firmy. Nieustanny rozwój cechujący naszą organizację, umożliwia nam oferowanie Klientom znacznie szerszej gammy usług i produktów.

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter konstrukcji aluminiowej.

      Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry

      Zakres obowiązków

      Zadania

      • nadzór nad rozładunkiem wyrobów i transportem na dach
      • montaż elementów klap oddymiających i pasm świetlnych (możliwość przeszkolenia)
      • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
      • przestrzeganie zasad BHP

      Wymagania

      Oczekujemy

      • Dyspozycyjności do pracy lokalnie oraz odbywania podróży służbowych na terenie kraju
      • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie
      • Dobra organizacja pracy
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej na wysokości
      • Czytanie rysunku technicznego (możliwość przyuczenia)
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • dofinansowanie do kart sportowych MULTISPORT
      • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach
      • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień jak również zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności w ramach struktur wewnętrznych firmy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej