Czy to Twoja firma?

W-MAX praca

Bydgoszcz
W-MAX WALDEMAR WRÓBLEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy W-MAX WALDEMAR WRÓBLEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca W-MAX WALDEMAR WRÓBLEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa W-MAX WALDEMAR WRÓBLEWSKI

Siedziba główna w Bydgoszczy

Praca W-MAX WALDEMAR WRÓBLEWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik do prac wod-kan i gaz

    W-MAX
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma W-MAX Sp. z. o.o. poszukuje pracowników do prac wod-kan i gazowych.

      Wykonujemy usługi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego z zakresu:

      - budowa sieci oraz przyłączy wod-kan,

      - budowa sieci oraz przyłączy gazowych,

      - wykonywanie instalacji wewnątrz budynków (miedź, stal, PE),

      - przeciski pod drogami i przeszkodami.

      Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy.

      Więcej informacji pod tel. 533 568 154 w godz. 7 - 16 od pn - pt.

      Zakres obowiązków

      • pomoc/wykonywanie przyłączy oraz sieci gazowych i wod-kan,
      • pomoc/wykonywanie instalacji wewnątrz budynków,
      • prace porządkowe na terenie budowy,
      • prace ziemne.

      Wymagania

      • posiadanie prawa jazdy B (mile widziane B+E),

      • dyspozycyjność,

      • sumienność,

      • chęci do pracy.

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

Pracodawcy w Bydgoszczy