Czy to Twoja firma?

MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia praca

Wrocław

Witaj, nazywam się MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia i jestem dumny, że mogę zaprosić Cię do świata, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, sercu Dolnego Śląska, gdzie od lat zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Nasza specjalność to nie tylko zwykłe materiały, ale przede wszystkim profile dekoracyjne i narożne, które przemieniają przestrzeń w prawdziwe dzieło sztuki. Nasze listwy dekoracyjne do łazienki, w tym te z serii CONSTELL z wykończeniem typu „Szczotkowane złoto”, są kwintesencją naszego dążenia do doskonałości. Są one nie tylko piękne, ale także funkcjonalne, łatwe do przycięcia i dopasowania, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie indywidualizm i chce, aby jego wnętrze wyróżniało się na tle innych.

Rozumiemy, że każdy detal ma znaczenie, dlatego nasze dekoracje glazurnicze i płytki rektyfikowane są starannie selekcjonowane, aby podwyższać standard nieruchomości i zapewniać niepowtarzalny charakter każdej aranżacji. Wierzymy, że nasze produkty są nie tylko elementem budowlanym, ale przede wszystkim sposobem na wyrażenie siebie i stworzenie przestrzeni, która będzie odzwierciedlać osobowość i styl naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że każdy produkt, który opuszcza nasz magazyn, jest synonimem innowacji i jakości. Nasza oferta jest stale rozwijana, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają unikalnych i trwałych rozwiązań dla swoich domów i miejsc pracy.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze produkty mogą przemienić Twoje wnętrze. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale również wyjątkowa i bliska Twojemu sercu.

MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia

Siedziba główna we Wrocławiu

MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia - oferty archiwalne

  • Handlowiec Promotor Marki

    MAJSTER SERWIS Tomasz Kudzia
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Technika Glazurnika lider branży instalacji płytek ceramicznych & dekoracji zatrudni reprezentanta handlowego na teren województwa mazowieckiego i północno-wschodniej Polski. Od lat budujemy naszą przewagę konkurencyjną wprowadzając na rynek produkty nowoczesne i innowacyjne.

      Zakres obowiązków

      • Podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
      • Pozyskiwanie nowych klientów
      • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla sprzedawców i rzemieślników

      Wymagania

      • Umiejętności prowadzenia rozmów na poziomie sprzedawcy, kierownika, prezesa.
      • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
      • Konsekwencji i systematyczności w podejmowaniu działań
      • Zaangażowania i chęć do pracy i nauki.

      Oferujemy

      • Bardzo dobre warunki finansowe
      • Samochód służbowy + telefon
      • Pracę ambitną opartą o wiedzę techniczną i innowacje
      • Pakiet szkoleń i wprowadzenie w rynek
      • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Pracodawcy w Wrocławiu