Czy to Twoja firma?

Kawczyński Logistics sp. z o.o. praca

Ślesin

W sercu Polski, w malowniczym Ślesinie, znajduje się siedziba naszej firmy – Kawczyński Logistics. Od ponad dwudziestu lat jesteśmy wierni tradycji i pasji, która napędza nas do bycia jednym z liderów w branży transportu samochodowego krajowego i międzynarodowego oraz spedycji. Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, innowacji i rozwoju, które są dla nas nie tylko słowami, ale codzienną praktyką.

Z dumą zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i profesjonalizm są fundamentem naszej firmy. To dzięki nim każdego dnia możemy oferować usługi na najwyższym poziomie, a nasze przewozy chłodniami, w tym towarów spożywczych, cieszą się niezmiennym zaufaniem naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że niezawodność, najwyższa jakość i bezpieczeństwo to wartości, które powinny przyświecać każdej firmie transportowej. Właśnie dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak najnowsze oprogramowania GPS i telematyczne systemy Fleet Board, które pozwalają nam na ciągłe monitorowanie naszych relacji transportowych i punktualność dostaw.

Nasza międzynarodowa obecność jest widoczna w każdym zakątku krajów Unii Europejskiej, gdzie z powodzeniem realizujemy zlecenia naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów ISO 9001:2015, IFS Logistics oraz TAPA TSR 2017, które są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o szczegóły.

Nasza flota to 150 nowoczesnych zestawów, głównie marki Mercedes, które są wyposażone w naczepy marki Krone, Schmitz i Lamberet z termografami oraz alarmami. To właśnie one są naszą wizytówką i symbolem konkurencyjności na rynku transportowym.

Dbamy o to, aby nasi kierowcy byli nie tylko doskonale przygotowani do swojej pracy, ale także świadomi odpowiedzialności, jaką niesie za sobą transport. Dlatego regularnie organizujemy szkolenia dotyczące odpowiedniego zabezpieczenia ładunku, ekonomicznej i bezpiecznej jazdy, co optymalizuje czas dostaw i zwiększa satysfakcję naszych klientów.

W Kawczyński Logistics wierzymy, że sukces to nie tylko liczby i statystyki, ale przede wszystkim relacje, które budujemy z naszymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

Kawczyński Logistics Sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca dużego sprzętu

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Kawczyński Logistics Sp. zo.o.

Siedziba główna

Kawczyński Logistics Sp. zo.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Kawczyński Logistics Sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Dyspozytor ( w transporcie międzynarodowym)

    Kawczyński Logistics Sp. zo.o.
    • Ślesin
    • pełny etat

      Obowiązki

      • efektywne zarządzanie częścią floty transportowej,
      • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu,
      • koordynowanie pracy kierowców,
      • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych,
      • współpraca między działami podnosząca jakość obsługi klienta,
      • codzienne budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami.

      Wymagania

      • dobra znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie B2,
      • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej,
      • wykształcenie minimum średnie,
      • dobra znajomość pakietu MS Office,
      • dynamika w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
      • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

      Oferujemy

      • pracę zmianową w młodym dynamicznym zespole,
      • pracę na nowoczesnych systemach oraz z nowoczesnym taborem,
      • aktywny udział w rozwoju firmy,
      • szereg specjalistycznych szkoleń,
      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
      • atrakcyjny system premiowania.

  • KIEROWCA C+E w ruchu krajowym

    • Wrocław
    • Poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca C+E w ruchu krajowym, region Wrocław

      KIEROWCA C+E w ruchu krajowym

      Obowiązki

      • Prowadzenie samochodu ciężarowego
      • Dbanie o stan techniczny pojazdu
      • Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem ładunku
      • Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
      • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

      Wymagania

      • Doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi z naczepami
      • Prawo jazdy kategorii C+E
      • Świadectwo kwalfikacji lub kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania (psychologiczne i lekarskie)
      • Karta kierowcy
      • Zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      • Prace z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
      • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
      • Nowoczesny tabor