Czy to Twoja firma?

KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O. praca

Ozimek

Od naszego założenia w kwietniu 1996 roku, w KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O. kultywujemy pasję do tworzenia niezawodnych konstrukcji stalowych. Z Ozimka, w sercu Opolszczyzny, rozwinęliśmy działalność, która dziś jest synonimem innowacyjności i jakości w produkcji maszyn przemysłowych.

Specjalizujemy się w tworzeniu fundamentów dla przemysłu - od ram pod maszyny, przez łoża maszyn, aż po kompleksowe konstrukcje hal przemysłowych i magazynów. Nasze produkty, takie jak silosy na materiały sypkie czy elementy konstrukcji wsporczych, są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach - budownictwie, rolnictwie czy ochronie środowiska.

Jesteśmy dumni z naszej historii, która świadczy o stabilności i dojrzałości. Przejęcie przez Pana Rajmunda Adamietza i Formopex Sp. z o.o. w 2019 roku otworzyło nowy rozdział w naszej historii, włączając nas do renomowanej grupy Adamietz, co jeszcze bardziej umocniło naszą pozycję na rynku.

Zespół KS Konstrukcje Stalowe liczy od 51 do 200 pracowników - to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności i zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości. Działamy w oparciu o międzynarodową normę ISO 9001:2015, co jest gwarancją niezmiennych standardów i ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko produktów, ale i rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych wymagań. Realizujemy zamówienia na podstawie rysunków klienta, co pozwala nam na elastyczne podejście i dostarczanie wyrobów na miarę oczekiwań.

W KS Konstrukcje Stalowe wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim kreowanie wartości, które służą ludziom i środowisku. Zapraszamy do współpracy i poznania naszych możliwości - razem możemy zbudować coś trwałego.

KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O.

  • Mistrz

    KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O.
    • Ozimek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Mapa KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna w Ozimku

KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kierownik Produkcji

    • Ozimek
    • KS KONSTRUKCJE STALOWE Sp. z o.o. to firma z miejscowości Ozimek, od lat specjalizująca się w produkcji zbiorników stalowych oraz wanien dla potrzeb techniki siłowej. Nasz zakład zajmuje się wytwarzaniem bardzo szerokiej gamy wszelkiego rodzaju konstrukcji sprawanych, stosowanych w: przemyśle ciężkim, budownictwie, transporcie, górnictwie oraz przemyśle papierniczym.

      Kierownik Produkcji

      Obowiązki

      • Operacyjne nadzorowanie procesu produkcji przedsiębiorstwa branży konstrukcji stalowych
      • Podejmowanie działań w zakresie poprawy produktywności, obniżki kosztów oraz poprawy jakości
      • Bezpośrednia współpraca z Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za produkcję
      • Zarządzanie operacyjne i organizacja pracy podległych pracowników
      • Ścisła współpraca z osobami nadzorującymi kontrolę jakości oraz utrzymanie ruchu
      • Dział w opracowywanie planów produkcji
      • Monitorowanie i optymalizacja wykorzystania zdolności produkcyjnych zakładu
      • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy
      • Dbałość i inicjatywa w zakresie podnoszenia kwalifikacji własnych i podległych pracowników
      • Inicjowanie działań rozwojowych przedsiębiorstwa

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne
      • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji
      • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
      • Znajomość metod i technik produkcji w branży konstrukcji stalowych
      • Znajomość zasad zarządzania jakością
      • Myślenie analityczne, dążenie do rezultatów
      • Zdolności organizacyjne
      • Prawo jazdy kat. B
      • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
      • Możliwość podjęcia pracy w szybkim terminie będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • System premiowania
      • Nagroda roczna
      • Samochód służbowy
      • Pakiet medyczny
      • Ubezpieczenie grupowe

  • Kontroler Jakości

    • Ozimek

      Kontroler Jakości

      Obowiązki

      • Prowadzenie kontroli wizualnej spoin
      • Prowadzenie badań penetracyjnych i szczelności wyrobów
      • Pomiary geometryczne wyrobów (zbiorniki, ramy) na zgodność z dokumentacją technologiczno-rysunkową
      • Przygotowywanie świadectw raportów po odbiorach
      • Bieżące uzupełnianie wewnętrznych rejestrów kontroli jakości

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie techniczne
      • Znajomość technik pomiarowych w mechanice
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość w systemach zapewnienia jakości
      • Znajomość technik i technologii obróbki metalu oraz spawalnictwa
      • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
      • Mile widziane posiadanie uprawnień w zakresie kontroli PT, VT.

      Oferujemy

Pracodawcy w Ozimku