ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

Czy to Twoja firma?

ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. praca

Łomianki

ATMSolutions to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą maszyn sterowanych numerycznie. W ofercie firmy znaleźć można plotery frezujące, plotery laserowe CO2, wycinarki laserowe fiber, wycinarki wodne, centra obróbcze, tokarskie i wiele akcesoriów i rodzajów oprogramowania do projektowania i sterowania obrabiarkami.

ATMSolutions realizuje dostawy maszyn sterowanych numerycznie do międzynarodowych przedsiębiorstw, instytutów badawczych oraz naukowych, jednostek wojskowych, uczelni wyższych i wielu innych użytkowników urządzeń CNC.

W związku z szybkim rozwojem firmy i stałym poszerzaniem oferty poszukujemy serwisantów, którzy będą odpowiedzialni za modyfikacje i budowę maszyn, serwis oraz realizację dostaw.

ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K.

Siedziba główna

ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATMSOLUTIONS SP.Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Serwisu

    • Łomianki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 8 000-12 000 zł / mies.
    • Firma ATMSolutions poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Serwisu w zakresie prowadzenia czynności serwisowych maszyn sterowanych numerycznie, w tym ploterów frezujących, laserowych, wycinarek fiber, wodnych i plazmowych oraz centrów obróbczych.

      Zakres obowiązków

      • serwis maszyn z oferty firmy
      • ustawianie i obsługę obrabiarek skrawających CNC
      • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją
      • przygotowanie maszyn do pracy oraz ich obsługę - programowanie, przezbrajanie, ustawianie.

      Wymagania

      • minimum roku doświadczenia w branży
      • gotowości do wyjazdów służbowych
      • komunikatywności, zaangażowania, skrupulatności,
      • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      • znajomości programów CAD/CAM

      Oferujemy

      • pełne przeszkolenie w dziedzinie serwisu maszyn CNC
      • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
      • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, otwartym zespole
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • jasną i czytelną ścieżkę rozwoju i awansu
      • możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży
      • dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę sportową, system premiowy, ubezpieczenie na życie, szkolenia tematyczne

Pracodawcy w Łomiankach