Czy to Twoja firma?

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA praca

Radom

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy nazywać się Zbyszko Company - polskim producentem napojów, który z pasją tworzy produkty zdolne wzbogacić codzienność naszych konsumentów. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek napoje, które nie tylko orzeźwiają, ale również inspirują do poszukiwania nowych smaków.

Nasze portfolio to efekt nieustającej innowacji i kreatywności. Od owocowych napojów gazowanych i niegazowanych, przez wody mineralne, aż po funkcjonalne napoje z dodatkiem soków - każdy produkt jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wśród nich wyróżniają się flagowe marki, takie jak 3 Owoce oraz Veroni Mineral, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Jesteśmy pionierami w zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak rozlew aseptyczny, które pozwalają nam produkować napoje bez konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC oraz FDA, które są dla nas zarówno powodem do dumy, jak i motywacją do dalszego rozwoju.

Jako firma rodzinna, założona przez Zbigniewa Bojanowicza, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi pracownikami, partnerami i konsumentami. Współpraca i zaufanie to fundamenty, na których budujemy naszą pozycję na rynku. Dzięki temu, nasze dwie fabryki w Radomiu i Pile, wyposażone w sześć linii produkcyjnych, są w stanie wyprodukować 140 tys. butelek 1,5L na godzinę, co czyni nas znaczącym graczem w branży napojowej.

Zbyszko Company to więcej niż napoje. To obietnica dostarczania produktów, które każdego dnia dodają kolorów do życia naszych konsumentów. Zapraszamy Was do świata pełnego smaku, innowacji i najwyższej jakości - świata, który tworzymy z myślą o Was już od ponad 25 lat.

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Zakład Piła

ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator linii produkcyjnej

    ZBYSZKO COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA
    • Piła
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn na linii produkcyjnej.
      Trzy zmiany w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00,
      Okres próbny 3 miesiące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Wykształcenie conajmniej podstawowe, obsługa komputera, książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia, umiejętnośc wspołpracy z zespołem, mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Piła

      Udzial w funkcjonowaniu magazynu i podmiotów mu podległych, obsługa wózków widłowych oraz skanera, przyjmowanie i wydawanie towaru.
      Trzy zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-14.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, obsługa wózków widłowych UDT 2 WJO, obsługa komputera, książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN

Pracodawcy w Radomiu