Czy to Twoja firma?

Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba praca

Gdańsk
Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba

Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rydułtowy

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno- księgowy

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizacja i zarządzanie pracą biura, dbałość o dobry wizerunek firmy i przyjemną atmosferę w biurze, telefoniczny i mailowy kontakt z klientami, aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów, zaopatrzenie w materiały biurowe, przygotowywanie dokumentów, pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego, dbałość o zachowanie porządku i kompletności w dokumentacji, kompleksowa obsługa obecnych oraz nowych klientów w zakresie przyjmowania i rozliczania zleceń, przygotowywanie, opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów, budowanie trwałych relacji z Klientami, pomoc przy wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami, wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych, sprawdzanie poprawności formalnej otrzymywanych dokumentów, kontaktowanie się oraz współpraca z US, ZUS, GUS, NBP, UC. Praca w godzinach 7.30-15.30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie- mile widziane wykształcenie ekonomiczne, umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu, otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, duża samodzielność w działaniu, chęć do nauki, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, terminowość, chęci rozwoju i nauki nowych umiejętności, bardzo dobra organizacja pracy, ambicja. Mile widziana znajomość programu Symfonia FK oraz doświadczenie w biurze rachunkowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętnośc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku