Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA sp. z o.o. praca

Warszawa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MASZYNAMI BUDOWNICTWA WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik działu sprzedaży

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów prowadzenie bezpośrednich rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy utrzymywanie dobrych relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami planowanie i realizacja sprzedaży podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Program AutoCad
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe; znajomość programu AutoCad; 2 lata doświadczenia zawodowego; komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz polskiego. Obowiązki: Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów prowadzenie bezpośrednich rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy utrzymywanie dobrych relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami planowanie i realizacja sprzedaży podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki. [Kontakt: adam.michalak@pgmbw.pl; tel.: 538330095 lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie