Czy to Twoja firma?

LEDATEL praca

Nowy Konik

Jesteśmy LEDATEL , polską firmą technologiczną, która od 2007 roku nieustannie rozwija branżę produkcji sprzętu kolejowego. Nasza podróż rozpoczęła się od dystrybucji urządzeń dla transportu publicznego i przemysłu, a z czasem wkroczyliśmy w fascynujący świat integracji systemów i rozwoju technologicznego. Dziś, z dumą tworzymy autorskie rozwiązania, które nie tylko ułatwiają życie, ale także wpisują się w misję kształtowania polskiego przemysłu transportu publicznego.

Nasz zespół to ponad 120 specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad innowacyjnymi produktami, takimi jak wyświetlacze E-papier i LCD, systemy HMI, czy zaawansowane systemy informacyjne. Dzięki nim podróżni mogą cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem, a my możemy być dumni z wprowadzenia pierwszych na świecie wyświetlaczy E-paper w pojazdach szynowych.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Nasze procesy produkcyjne i zarządcze spełniają najwyższe standardy, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO/TS 22163. Dążymy do tego, aby każde nasze rozwiązanie było nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne środowisku.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale i kompleksowe usługi – od projektowania i produkcji, poprzez wdrożenia i instalacje, aż po utrzymanie i serwis. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy technologie szyte na miarę, które idealnie odpowiadają indywidualnym potrzebom.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój transportu publicznego i przemysłu obronnego. Nasze autorskie systemy to wynik pasji i zaangażowania, a koncesja zbrojeniowa świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalizmie.

W LEDATEL wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy nie boją się wyzwań i ciągle poszukują nowych rozwiązań. Zapraszamy Cię do świata, w którym technologia i innowacja idą w parze z komfortem i bezpieczeństwem. Razem możemy kształtować lepszą przyszłość dla transportu publicznego.

Ledatel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna it (informatyka)

Oferty pracy Ledatel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ledatel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ledatel Sp. z o.o.

Siedziba główna

Ledatel Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ledatel Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Grojec
  4. Sulejówek
  5. Lublin
  6. Nowy Sącz
  7. Olsztyn
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Ledatel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowo-magazynowy- Nowy Konik/ Długa Kościelna

    LEDATEL
    • Długa Kościelna
    • umowa o pracę
    • O nas

      LEDATEL sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. to polska, założona w 2007 roku firma, która od 15 lat dynamicznie i konsekwentnie poszerza swój profil działalności.
      Zaczynaliśmy od kilkuosobowego zespołu zajmującego się dystrybucją urządzeń i podzespołów elektronicznych.Dziś, jesteśmy liczącym ponad 110 pracowników przedsiębiorstwem mającym na koncie dostawy niemal 3 tysięcy systemów ICT dla ponad 700 pojazdów w sektorze transportu publicznego.
      LEDATEL produkuje też własne urządzenia i systemy, dostarczając klientom kompleksowe rozwiązania wraz z ich utrzymaniem.
      Firma posiada koncesję zbrojeniową, dzięki której odnosi sukcesy także w branży militarnej.

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • praca z towarem w zakresie wyjść, wejść, kontroli, prawidłowego składowania,
      • ewidencja i realizacja ruchów towarowych (przyjęcia/wydania/przesunięcia),
      • prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej,
      • kontrola nad stanami magazynowymi oraz uczestnictwo w procesach inwentaryzacji.

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej, oraz obiegu dokumentacji magazynowej, handlowej,
      • doświadczenie w pracy z aplikacjami magazynowo-handlowymi,
      • obsługa pakietu MS Office (word, excell),
      • sprawne korzystanie z poczty elektronicznej oraz sieci Internet,
      • znajomość elektroniki – podzespoły, urządzenia – dziedziny telekomunikacji,
      • systematyczność, dokładność, kreatywność.

      Mile widziane

      • doświadczenie w pracy z aplikacją magazynową Comarch/Optima,
      • doświadczenie w obsłudze aplikacji kurierskich,
      • znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjny system wynagradzania,
      • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia,
      • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych,
      • karta multisport,
      • prywatna opieka medyczna,
      • pizzowe środy.

Pracodawcy w Nowym Koniku