Czy to Twoja firma?

E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak praca

Ornontowice

E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak

Siedziba główna

Praca E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak - oferty archiwalne

  • Konserwator urządzeń dźwigowych

    E.S.E. SERWIS Ewa Szweda-Nowak
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Prowadzimy działalności w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych (windy) oraz schodów i chodników ruchomych na terenie województwa śląskiego. Pilnujemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Istotne jest, aby proces naprawy trwał jak najkrócej, a przeglądy odbywały się z należytą starannością. Nasi konserwatorzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia UDT kat I do konserwacji dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, schodów i chodników ruchomych oraz do konserwacji podestów ruchomych wiszących i przejezdnych, jak również uprawnienia SEP do eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych.

      Zakres obowiązków

      • Konserwacja, remonty i naprawy urządzeń transportu bliskiego – dźwigi osobowe i towarowe (windy) oraz schody i chodniki ruchome.

      • Serwis urządzeń na terenie Śląska m.in. w hotelach, centrach handlowych, punktach rozrywki, budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

      • Usuwanie usterek oraz pogotowie dźwigowe.

      • Samodzielna praca w terenie.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne elektryczne, elektromechaniczne lub o podobnym profilu.

      • Czynne prawo jazdy kat. B.

      • Dobrze widziane uprawnienia UDT na konserwację urządzeń dźwigowych.

      • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

      • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy.

      • Dobry kontakt z Klientem oraz kultura osobista.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat, 3 miesięczny okres próbny.

      • Elastyczny czas pracy.

      • Wzrost wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

      • Premie motywacyjne, premie za dodatkowe prace remontowe na urządzeniach, premie świąteczne.

      • Wynagrodzenie z tytułu pełnienia pogotowia dźwigowego.

      • Opłacanie szkoleń UDT.

      • Możliwość rozwoju zawodowego w kameralnym i przyjaznym środowisku pracy.

      • Telefon służbowy.

      • Samochód służbowy do użytku prywatnego (dla samodzielnego konserwatora).

      • Karta paliwowa w tym artykuły spożywcze.

      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

      • Przygotowanie oraz opłatę egzaminów UDT i SEP.

      • Pakiet NETFLIX.

Pracodawcy w Ornontowicach